Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Co to jest naming party?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 27-11-2014 20:07
Zapytał:
Użytkownik: Orzeszek Orzeszek (Patryk P)
Niedostępny Ostatnio: 27-11-2014 20:07
Użytkownik: Orzeszek
UżytkownikOrzeszek
Imię i Nazwisko:Patryk P
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 54

Popularność: 6159
Kategorie:Dom i OgródPodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Margo
Niedostępny Ostatnio: 01-12-2014 11:14
Użytkownik: Margo
UżytkownikMargo
Imię i Nazwisko:Gosia
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 138

Tradycyjnie chrzciny to niezwykle ważne wydarzenie. Przez nie dziecko staje się częścią społeczności katolickiej. To także sposób na świętowanie narodzin dziecka, oraz oficjalne nadanie mu imienia. Współcześnie jednak coraz więcej rodziców wyłącza się z życia Kościoła. Są też tacy, którzy uważają, że chrzest powinien być świadomą decyzją ich dziecka, gdy dorośnie. Czy to oznacza, że z kalendarza rodzinnego musi wypaść ważna impreza?

Chrzciny od kilku lat mają świecką alternatywę. Jest to Naming Party. Impreza ta bardzo przypomina tradycyjne chrzciny. Rodzice wyprawiają przyjęcie w swoim domu, bądź wynajmują salę. Zaproszeni są krewni i przyjaciele. Jest też oczywiście tort i prezenty, a najważniejsze jest nowonarodzone dziecko. Naming Party ma też w sobie coś z przyjęcia - niespodzianki. Wszyscy bowiem poznają imię dziecka dopiero właśnie na uroczystym przyjęciu. Oznajmuje je jedno z rodziców podczas specjalnie przygotowanego przemówienia. Rożnica pomiędzy Naming Party, a chrzcinami jest także brak uroczystości kościelnej. Przez to Naming Party jest nieco bardziej kameralną uroczystością.

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::Dom i OgródPodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Co to jest naming party?

theSite na Facebook'u