Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Czy na Boże Narodzenie 2017 spadnie śnieg?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-11-2017 22:20
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Popularność: 1338
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Czy na Boże Narodzenie 2018 spadnie śnieg?

Może i faktycznie większość osób przyzwyczaiła się do tego, że w czasie Świąt Bożego Narodzenia naprawdę ciężko natrafić na zimową aurę. W ostatnich latach w grudniu, mogliśmy bardziej obserwować kwitnące przebiśniegi, a czasem nawet i krokusy.

W tym roku długoterminowe prognozy pogody mówiły o tym, że będzie identycznie. Jednak tak naprawdę sytuacja w ostatnich tygodniach dość mocno się zmieniła. Mianowicie synoptycy przewidują, że przy naprawdę ciepłym grudniu dojdzie do bardzo silnego ochłodzenia. Temperatury w tym czasie mają spaść nawet do -15 stopni Celsjusza.

Raczej obecna prognoza pogody wskazuje na to, że w tym dniu rzeczywiście możemy spodziewać się opadów śniegu. Poza tym będziemy mieli do czynienia także z innymi czynnikami atmosferycznymi. Do nich zalicza się chociażby niskie ciśnienie, czy też porywisty wiatr. Synoptycy na ten okres czasu przewidują przejście orkanu.

Oczywiście nie zaszkodzi, żeby regularnie sprawdzać prognozę pogody. Wtedy chociaż będziemy mieli pewność, czy rzeczywiście to załamanie pogody nadejdzie akurat w czasie Bożego Narodzenia, czy może jedna trochę później lub wcześniej.

 

Sytuacja pogodowa w Polsce, szczególnie zimą wygląda dość nietypowo. W ostatnich latach na opady śniegu czasami czekamy przez kilka miesięcy. Ponieważ aura o wiele częściej przypomina tą wiosenną niż zimową. Może w tym roku będzie nieco inaczej.

 

 

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Czy na Boże Narodzenie 2017 spadnie śnieg?

theSite na Facebook'u