Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Czy na Wigilię 2017 spadnie śnieg?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-11-2017 22:18
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Popularność: 1385
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Czy na Wigilię 2017 spadnie śnieg?

Ciężko jest dzisiaj stwierdzić w stu procentach czy na Wigilię Świąt Bożego Narodzenia na pewno doczekamy się śniegu. Trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę, że sytuacja związana z prognozą pogody zmienia się z tygodnia na tydzień.

Obecne prognozy są całkiem zaskakujące. Ponieważ jeszcze nie tak dawno mogliśmy być przekonani o tym, że czeka nas wyjątkowo ciepły grudzień. A co za tym idzie, synoptycy nastawiali nas raczej na to, że podczas Świąt Bożego Narodzenia będziemy mieli do czynienia bardziej z wiosenną aurą.

Jednak sytuacja dość mocno się zmieniła. Teraz synoptycy właśnie na ten okres czasu przygotowali zupełnie inną prognozę pogody. Według niej ma dojść nawet do prawdziwego załamania pogody.

Temperatury mają spaść nawet do minus 12 stopi Celsjusza. Chociaż w niektórych regionach Polski przewidywane są nawet jeszcze niższe wartości. Nie zabraknie w takim razie również intensywnych opadów śniegu. A przyczyni się do tego bardzo duże zachmurzenie.

 

Warto również przygotować się na silny wiatr, który najprawdopodobniej nadejdzie od północy. Dlatego osoby mieszkające na wybrzeżu mogą spodziewać się orkanu. Jeżeli faktycznie będzie on tak silny, jak przewidują to synoptycy, to wtedy może dojść do wielu niebezpiecznych zniszczeń. Oczywiście można śledzić aktualizację prognozy pogody. Niewykluczone jest to, że dojdzie do niewielkiego przesunięcia w czasie rozwoju wszystkich wydarzeń.

 

 

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Czy na Wigilię 2017 spadnie śnieg?

theSite na Facebook'u