Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Czym się rożni smartfon od komórki?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 21-07-2011 15:58
Popularność: 4415
Kategorie:TechnologiaPodgrupaElektronika
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane

Sprawdź również: Czym się rożni smartfon od komórki na sprawdzTu.com.pl


Użytkownik: radi
Niedostępny Ostatnio: 03-05-2013 13:23
Użytkownik: radi
Użytkownikradi
Imię i Nazwisko:
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 13494

Smartphone ( smartfon )  to przenośne urządzenie elektroniczne posiadające wiele funkcji. Obecnie urządzenia te nie służą jedynie to telefonowania czy pisania wiadomości tekstowych, lecz zastępują  często biuro lub inne środowisko pracy. Najnowsze modele posiadają zintegrowanego klienta poczty elektronicznej, dzięki któremu możemy odbierać maile w każdym miejscu na świecie (przy pomocy sieci 3g lub punktów z darmowym dostępem do Internetu – hot spotów). Dodatkowymi funkcjami jest na przykład przeglądarka internetowa, GPS, aparat cyfrowy z funkcja nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości. Standardową opcją stała się też obsługa dokumentów tekstowych w formatach Microsoft Office i PDF. Podsumowując, smartfony to coś więcej niż zwykły telefon. To urządzenie ułatwiające kontakt ze światem z wykorzystaniem Internetu i mobilne miejsca pracy lub centra rozrywki multimedialnej.

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::TechnologiaPodgrupaElektronika
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Czym się rożni smartfon od komórki?

theSite na Facebook'u