Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Ile śniegu w styczniu 2018?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-11-2017 22:21
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Popularność: 1370
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Ile śniegu spadnie w styczniu 2018 roku

  • Tegoroczna zima według zapowiedzi synoptyków ma być wyjątkowo ciepła i pogodna, przynosząc historycznie wysokie temperatury powietrza. Warto więc sprawdzić, jaka pogoda zapowiadana jest na styczeń 2018 roku w całej Polsce. Wiele osób na pewno jest ciekawych, ile śniegu spadnie wtedy w całej Polsce, szczególnie ze nasz klimat powoli się ociepla.

  • Synoptycy tegorocznej zimy będą nam kazali czekać na śnieg stosunkowo długo i to praktycznie w całym kraju. Dopiero w styczniu pojawi się zimowa aura, przynosząca w dzień spadek temperatury powietrza nawet do -5 stopni, natomiast nocą w zależności od regionu, ma być średnio -12 stopni Celsjusza. Będzie to najzimniejszy miesiąc 2018 roku i zarazem pierwszy, który przyniesie prawdziwie zimową aurę. W tym okresie może być wietrznie, co dodatkowo obniży odczuwalną aurę. Zarówno w dzień jak i nocą synoptycy zapowiadają możliwość wystąpienia opadów śniegu – padać może szczególnie od połowy miesiąca, kiedy zacznie robić się chłodniej. Spodziewajmy się śniegu w okolicy 12, 19, 20 i 21 stycznia. Są to dni, podczas których na pewno ma się pojawić śnieg, przynajmniej tak mówią synoptycy.

  • Jak na razie do stycznia 2018 roku jest jeszcze daleko, ten okres przyjdzie dopiero za kilka ładnych miesięcy. Nie możemy się więc spodziewać, że już teraz pojawią się dokładne prognozy mówiące o tym, ile śniegu w tym okresie spadnie. Cały styczeń ma obfitować w śnieg, dlatego na ulicach powinno się pojawić co najmniej od kilku do kilkunastu centymetrów śniegu, a opady mają być nasilone. Na dokładne prognozy mówiące o tym w jakie dokładnie dni i noce spadnie śnieg i z jakim nasileniem będzie padało, musimy jeszcze nieco poczekać. Takie zapowiedzi pojawią się pewnie w okolicach grudnia.

 

  • W styczniu jeszcze większa ilość śniegu ma się pojawić w górach. Styczeń w tym regionie będzie bardzo mroźnym miesiącem przynoszącym spadek temperatury powietrza nawet do -14 stopni Celsjusza. Synoptycy zapowiadają tam opady śniegu, a pokrywa białego puchu może mieć co najmniej kilkadziesiąt centymetrów. W wyższych partiach gór może pojawiać się nawet ponad metr śniegu. Taka aura na pewno zadowoli narciarzy i warto wykorzystać śnieżną aurę, ponieważ luty będzie już mniej mroźny i właściwie będzie kończył już prawdziwą zimę.

  •  

  •  

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Ile śniegu w styczniu 2018?

theSite na Facebook'u