Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaką stworzyć stronę internetową żeby zarobić ;)?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 18-02-2012 08:20
Popularność: 5689
Kategorie:Biznes i FinansePodgrupaMoje finanse
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Spiner
Niedostępny Ostatnio: brak danych
Użytkownik: Spiner
UżytkownikSpiner
Imię i Nazwisko:
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 861

Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:

  1. Stworzyć stronę internetową o tematyce, która będzie w stanie zaspokoić aktualne zapotrzebowanie internautów na rynku serwisów internetowych. Jest dość trudny wybór, ze względu na fakt, że dzisiejszy rynek serwisów internetowych bardzo dokładnie zaspokaja zdecydowaną większość potrzeb internautów.
  2. Możesz również pokusić się o stworzenie alternatywnej wersji dla istniejących już serwisów, tworząc tym samym dla nich konkurencję. W tym przypadku musisz wiedzieć w jaki sposób uczynić swoją stronę lepszą, od stron konkurencyjnych serwisów.

W obu przypadkach musisz jednak pamiętać o jednej, jakże ważnej rzeczy. Stworzenie zarabiającej strony internetowej wymaga ogromnego nakładu pracy i cierpliwości. Twój serwis będzie zarabiał tylko w przypadku, gdy będzie popularny. Popularny będzie wtedy, gdy będzie oferował lepsze, wygodniejsze i bardziej trafiające do internautów możliwości. Możesz również rozleklamować swój serwis za pośrednictwem profesjonalnych firm, co jednak wymaga stosunkowo grubego portfela.

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::Biznes i FinansePodgrupaMoje finanse
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaką stworzyć stronę internetową żeby zarobić  ;)?

theSite na Facebook'u