Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na 2018 rok?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-11-2017 22:15
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Popularność: 1051
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Pogoda na 2018 rok

  • 2018 rok zbliża się coraz większymi krokami, dlatego już teraz należałoby przekonać się, jaka pogoda wtedy zapanuje. Cały nadchodzący rok ma przynosić dość przyjemną aurę, dlatego warto sprawdzić na jaki miesiąc lata planować swój urlop.

  • Zima 2018 roku ma być łagodna, jednak styczeń i luty przyniosą zimową aurę, ze spadkiem temperatury w dzień wynoszącym od -3 do -5 stopni Celsjusza oraz nocą do nawet -14 stopni Celsjusza w styczniu oraz do -7 stopni Celsjusza w nocy w lutym. Będą to dwa w pełni zimowe miesiące, które przyniosą również regularne opady śniegu jednak zima szybko się skończy, ponieważ już marzec przyniesie plusową temperaturę, przekraczającą 10 stopni Celsjusza i spadającą do -2 stopni Celsjusza w nocy.

  • Kwiecień rozpocznie już prawdziwą wiosnę, na termometrach w dzień pojawi się już ponad 20 stopni Celsjusza i sporo słonecznych dni, przynoszących przyjemną pogodę. W nocy temperatura powietrza już w kwietniu może przekraczać 10 stopni na plusie.

  • Maj i czerwiec związane będą z nadejściem pierwszych gorących dni, pojawi się nawet 25 stopni ciepła, dodatkowo słońce wyglądające zza chmur będzie ocieplało odczuwalną aurę. Będzie ciepło i przyjemnie, nocą na termometrze pojawi się od 8 do 14 stopni na plusie.

  • Lipiec i sierpień będą letnimi miesiącami, które przyniosą upalną aurę. Rzadko kiedy temperatura będzie spadała poniżej 20 stopni, natomiast zarówno podczas lipca jak i później sierpnia nadejdą fale upałów, kiedy temperatura przekroczy 30 stopni ciepła. Również noce będą przyjemne, nawet z 20 stopniami na plusie.

  • Wrzesień i październik zwiastować będą nadchodzącą jesień, w dzień temperatura powietrza obniży się, wynosząc od 10 do 20 stopni Celsjusza. Sporo dni w tym okresie będzie jeszcze pełnych słońca, jednak pojawi się coraz większe zachmurzenie, połączone z opadami deszczu. Wieczorami i nocami temperatura zacznie się obniżać do około 5 stopni Celsjusza.

 

  • Listopad i grudzień będą przynosiły ze sobą coraz większy chłód. Na termometrach pojawi się od 1 do 10 stopni Celsjusza, jednak w dzień mróz nie powinien jeszcze występować. Oczywiście wieczorami i nocami temperatura obniży się wynosząc od 2 do -4 stopni Celsjusza – jak widać cały 2018 rok będzie raczej ciepły i pogodny, jednak warto poczekać na dokładniejsze prognozy pogody.

  •  

  •  

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 2018 rok?

theSite na Facebook'u