Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na Boże Narodzenie 2017?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 13-02-2017 19:55
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Popularność: 1976
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Pogoda na Boże Narodzenie 2017 roku

  • Boże Narodzenie przyjdzie do nas za kilka miesięcy, dokładnie 25 grudnia. Jest to dzień uroczyście świętowany przez wszystkich katolików i kojarzy nam się zazwyczaj z opadami śniegu oraz z mrozem, jednak tego roku synoptycy zapowiadają, iż zima ma być bardzo ciepła i przyjemna, stąd nie możemy spodziewać się mrozu i prawdziwie zimowej aury 25 grudnia.

  • Cały grudzień tego roku zapowiada się w Polsce wyjątkowo ciepło. Jeśli liczymy na prawdziwie zimową aurę, podczas której w trakcie świąt doświadczymy sporego mrozu oraz pobawimy się na śniegu, musimy wyjechać w góry. Tam cała zima zapowiada się mroźnie oraz ze śniegiem, którego regularne opady mogą się pojawiać już od listopada. Każdy szukający możliwości pojeżdżenia w tym czasie na nartach, powinien się wybrać w ten region.

  • Biorąc pod uwagę północ naszego kraju, w dniu 25 grudnia na termometrach może się tam pojawiać około 7 stopni Celsjusza. Ma to być najcieplejszy region Polski, ponieważ pogoda tego dnia ma nie być zimowa, a raczej jesienna. Niestety, dzień będzie pochmurny i bez przejaśnień słońca, ale przynajmniej nie pojawi się deszcz. Oczywiście warto wspomnieć, że podczas Bożego Narodzenia opady śniegu nie wystąpią w żadnym z regionów kraju. Wieczorem i nocą na północy temperatura powietrza będzie wynosiła 1 stopień powyżej zera.

  • Następnym regionem, któremu przyjrzymy się pod względem pogody będzie centrum naszego kraju. W dniu 25 grudnia temperatura powietrza będzie tam wynosiła 5 stopni ciepła. Dodatkowo aura będzie nieco cieplejsza od zapowiadanej, ponieważ cały dzień zza chmur będzie wyglądało słońce. Synoptycy na ten dzień nie zapowiadają ani kropli opadów deszczu, a wieczorem i nocą temperatura powietrza będzie się obniżała, wynosząc około 1 stopień na plusie.

  • Na koniec sprawdźmy prognozy zapowiadane dla południa kraju. W dniu 25 grudnia temperatura powietrza ma tam wynosić około 5 stopni ciepła. Odczuwalna temperatura powietrza będzie jednak wyższa od odczuwalnej, ponieważ cały dzień będzie pojawiało się słońce, a zachmurzenie wystąpi na niewielka skalę. Na południu naszego kraju synoptycy nie zapowiadają wtedy opadów deszczu, a wieczorem i nocą temperatura powietrza będzie się obniżała i na termometrach pojawi się około 1 stopień na plusie. Jak widać w nocy podczas Bożego Narodzenia temperatura wcale nie będzie zbyt niska i mróz na nie dokuczy.

 

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Boże Narodzenie 2017?

theSite na Facebook'u