Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na Dzień zaduszny 2018?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-11-2017 22:03
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Popularność: 878
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Jaka pogoda na Dzień Zaduszny 2018

Dzień Zaduszny jest już dawno za nami. Już od kilku dni rzeczywiście weszliśmy w drugą połowę listopada, dlatego co niektóre osoby mogą nie pamiętać aury, która miała miejsce dokładnie 2 listopada.

A wrażenia związane z tym dniem mogą być mieszane. W kontekście obecnej pogody możemy spokojnie stwierdzić, że było naprawdę ciepło. Ale znowu patrząc na dzień Wszystkich Świętych, który był wyjątkowy, można było odczuć znaczne ochłodzenie.

Sytuacja pogodowa wyglądała następująco. 1 listopada w niektórych regionach Polski, a szczególnie na Południu oraz na Zachodzie, można było odnotować temperatury wynoszące nawet 19 stopni Celsjusza. Natomiast 2 listopada słupki rtęci w najcieplejszych momentach dnia wskazywały już tylko 14 stopni Celsjusza.

Średnia krajowa temperatura w tym dniu wynosiła od 8 do 10 stopni Celsjusza. Ponadto niebo w większości regionów w Polsce było zachmurzone. Na Kujawach, a także na Mazowszu pojawiły się przelotne opady deszczu. Natomiast na Północy oraz na Zachodzie dokuczał bardzo silny wiatr.

 

Jednak w porównaniu do obecnej sytuacji pogodowej z jaką teraz się borykamy, tamtejszy dzień był naprawdę ciepły, i można rzec „znośny”. W końcu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w poprzednich latach początek listopada również pozostawiał wiele do życzenia strasząc pierwszymi przejawami zimowej pory roku

 

 

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Dzień zaduszny 2018?

theSite na Facebook'u