Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na Nowy Rok 2018?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-11-2017 22:02
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Popularność: 652
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Pogoda na Nowy Rok 2018

Czy jesteś ciekawy tego, jaka pogoda ma panować pierwszego dnia 2018 roku. Myślę, że na pewno z chęcią spojrzysz na prognozy pogody zapowiadane na ten okres. Wiele osób w Nowy Rok wraca z imprez, dlatego korzystne warunki pogodowe zawsze są wtedy mile widziane. Im cieplejszy dzień, tym milsze będą powroty do domu.

  • Wiadomo, że w poszczególnych regionach kraju pogoda zapowiadana na Nowy Rok może się nieco różnić. Ja chciałabym przedstawić prognozy na 1 stycznia dla Polski północnej, południowej i centralnej, co da ogólny obraz aury jaka ma wtedy panować. Pogoda na Nowy Rok w Polsce nie zapowiada się najgorzej, z czego powinniśmy być zadowoleni. Mróz i śnieg raczej nie dadzą nam się we znaki, ponieważ pierwsze dni stycznia mają być ciepłe i przyjemne w całym kraju. Sprawdźmy więc dokładne prognozy na 1 stycznia 2018 roku.

  • Najpierw przyjrzyjmy się temu, jaka aura będzie panowała w Polsce północnej w dniu 1 stycznia 2018 roku. Pogoda raczej nie będzie przypominała zimowej, ponieważ na termometrach pojawią się wtedy 4 stopnie ciepła. Niestety, dzień będzie pochmurny i na pewno całkiem bez przejaśnień słońca, ale przynajmniej nie trzeba będzie się obawiać występowania wtedy opadów deszczu. Wieczorem i nocą temperatura powietrza spadnie i ma wynosić 0 stopni Celsjusza.

  • Bardzo podobna, ale jednak nieco przyjemniejsza aura ma panować w Nowy Rok na południu Polski. 1 stycznia temperatura będzie wtedy sięgała w dzień 4 stopni Celsjusza. Warto jednak wspomnieć o tym, że odczuwalnie wyda nam się cieplej, ponieważ słońce cały dzień będzie ocieplało aurę. Na szczęście tego dnia z całą pewnością nie musimy się obawiać opadów deszczu. A wieczorem i nocą temperatura powietrza ulegnie obniżeniu do 3 stopni mrozu.

 

  • Spójrzmy na koniec na aurę, jaka zapowiadana jest na Nowy Rok w centralnej części kraju. W tym regionie będzie tylko odrobinę chłodniej, ale przyjemnie. W dzień temperatura powietrza ma wynosić 3 stopnie Celsjusza, natomiast wieczorem i nocą będzie odnotowany jej spadek do 2 stopni poniżej zera. Nowy Rok będzie przyjemnym, pełnym słońca dniem, podczas którego zachmurzenie praktycznie wcale nie będzie występowało. W centrum kraju na pewno nie wystąpią wtedy opady deszczu, które nie są zapowiadane przez synoptyków.

  •  

  •  

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Nowy Rok 2018?

theSite na Facebook'u