Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na Trzech Króli 2018?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-11-2017 22:06
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Popularność: 965
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Pogoda na Trzech Króli w 2018 roku

  • Trzech Króli to inaczej Święto Objawienia Pańskiego, które przypada każdego roku na 6 stycznia i jest to dzień wolny od pracy. Zmierzamy wtedy do kościoła czy spędzamy czas w rodzinnym gronie, często sporo podróżując. Dlatego właśnie warto sprawdzić, jaka pogoda zapowiadana jest w całym kraju na ten dzień. Liczymy na ładną i przyjemną aurę, chociaż wiele osób chętnie widziałoby wtedy prawdziwą zimę.

  • W południowej części naszego kraju w dniu 6 stycznia na termometrach będzie się pojawiało około 3 stopni Celsjusza. Ogólnie biometr mimo wysokiej temperatury będzie jednak niekorzystny, ponieważ cały dzień mają się pojawiać opady deszczu. Na szczęście dzień będzie słoneczny i dość pogodny, przez co odczuwalna aura wyda nam się chociaż nieco przyjemniejsza. Wieczorem i nocą temperatura ulegnie spadkowi do 0 stopni Celsjusza.

  • W Polsce centralnej w dniu 6 stycznia będzie można spodziewać się około 3 stopni powyżej zera i dodatkowo cały dzień ma być w pełni słoneczny i jedynie z bardzo nikłym zachmurzeniem. W tym regionie na Trzech Króli opady deszczu nie są zapowiadane, co na pewno jest sporym pocieszeniem bo odczuwalna aura będzie nieco wyższa od tej, która jest zapowiadana. Wieczorem i nocą temperatura powietrza będzie ulegała obniżeniu i ma wynosić 1 stopień poniżej zera.

  • Na koniec trzeba sprawdzić też pogodę zapowiadaną dla południa. 6 stycznia w dzień prognozowane jest tutaj 3 stopnie ciepła, dodatkowo cały dzień będzie pogodny i słoneczny. Mimo sporej ilości słońca wyglądającego zza chmur, w dzień mogą występować w tym regionie przelotne opady deszczu. Wieczorem i nocą temperatura powietrza obniży się i wyniesie 2 stopnie mrozu. Nocą będzie to najchłodniejszy region kraju, a im dalej na południe, tym chłodniej może się wtedy robić.

 

  • Jak widać w żadnej części kraju temperatura powietrza w dniu 6 stycznia nie spadnie na tyle, by pojawiły się opady śniegu. Ogólnie aura będzie jeszcze mało zimowa, chociaż styczeń jest przecież najzimniejszym miesiącem w roku, przynajmniej według statystyk. Na spadek temperatury przyjdzie nam czekać do połowy miesiąca, a więc wedle zapowiedzi synoptyków już niedługo po Święcie Trzech króli zacznie robić się coraz chłodniej w całym kraju. Ogólnie jednak styczeń nie będzie tak mroźny jak bywało to już nie raz w poprzednich latach.

  •  

  •  

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Trzech Króli 2018?

theSite na Facebook'u