Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na lato 2017?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 13-02-2017 19:58
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 23-02-2017 20:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9305

Popularność: 1015
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 23-02-2017 20:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9305

Pogoda na lato 2017

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku będziemy mieli do czynienia z prawdziwie upalnym i suchym latem. Okazuje się, że sytuacja z zeszłego roku nie tylko ma się powtórzyć, ale również jeszcze będzie ona w dużo ostrzejszej wersji.

Nie należy jednak pod tym pojęciem rozumieć jakiegoś kataklizmu. Ponieważ może się wydać, że temperatury będą po prostu jeszcze wyższe, natomiast opadów deszczu będzie jeszcze mniej.

Lato niekoniecznie rozpocznie się rewelacyjnie, rzeczywiście pierwsze dni nie będą zaliczać się do zbyt upalnych. Ponadto mogą wystąpić także opady deszczu.

Mniej więcej w połowie lipca, średnie temperatury mogą skoczyć nawet do około 30 stopni Celsjusza. Po pierwszej fali upałów może dojść do niewielkiego ochłodzenia.

Kolejny skok temperatur do góry ma nastąpić mniej więcej na przełomie lipca i sierpnia. Wtedy znowu możemy mieć do czynienia z upałami prawie nie do zniesienia. Dlatego nawet przebywanie w tych dniach nad zbiornikami wodnymi jest jak najbardziej wskazane.

Następne dni sierpnia okażą się jak najbardziej stabilne pod względem temperatury. W związku z tym nie musimy się obawiać ani zbyt szybkiego wychłodzenia, ani także uporczywych upałów trwających aż do ostatnich dni wakacji. Za to na pewno temperatury nie spadną poniżej 20 stopni Celsjusza. Lato na pewno w tym roku będzie bardzo udane. 

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na lato 2017?

theSite na Facebook'u