Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na lato 2017 nad morzem?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 13-02-2017 19:59
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 23-02-2017 20:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9305

Popularność: 954
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 23-02-2017 20:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9305

Pogoda na lato 2017 nad morzem

Każdego roku nad naszym, polskim Bałtykiem wakacje spędza coraz więcej osób. Wśród turystów pojawiają się nie tylko Polacy, ale również zagraniczni goście. To oznacza tylko jedno, przede wszystkim to, że pogoda nad morzem w Polsce musi zaliczać się do atrakcyjnych, inaczej na plażach nie było aż takiego tłumu wczasowiczów.

Średnie temperatury w czasie lipca oraz sierpnia, będą wynosiły mniej więcej od 21 do około 24 stopni Celsjusza. Oczywiście nie oznacza to, że przez całe wakacje będą tylko i wyłącznie takie temperatury. Wśród wakacyjnych dni znajdą się zarówno te zdecydowanie cieplejsze, jak i również te chłodniejsze.

Według synoptyków tegoroczne wakacje pod względem pogody mają odzwierciedlać identyczną sytuację z roku poprzedniego. Jednym słowem często będziemy mieli do czynienia z upałami jak i również brakiem opadów deszczu.

Prognoza długoterminowa jak na razie jest jedynie w stanie powiedzieć tyle, że pojawiać się w lipcu i w sierpniu będą upały. Nie ma co zatem zwlekać z oglądaniem prognoz, by wiedzieć, w którym tygodniu rzeczywiście najlepiej jest rezerwować wolne. Na zachodnim wybrzeżu, możemy spodziewać się o około 1-2 stopnie więcej, niż w Zatoce Gdańskiej. Opadów deszczu w tym sezonie naprawdę będzie niewiele. Dlatego nie musimy się obawiać tego, że nasze wakacje będą zaliczały się do popsutych. 

 

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na lato 2017 nad morzem?

theSite na Facebook'u