Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na lato 2017 w Polsce?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 13-02-2017 20:05
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 23-02-2017 20:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9305

Popularność: 1018
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 23-02-2017 20:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9305

Pogoda na lato 2017

 

Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów. Ponieważ takie przewidywania opierają się w głównej mierze na obserwacjach natury, a także na wieloletnich wykresach uśredniających warunki atmosferyczne, a także temperaturę, które charakteryzują miniony okres czasu.

 

W związku z tym trudno jest przewidzieć wszelkiego rodzaju anomalie. Można wyczuć prawdopodobieństwo wystąpienia susz lub gwałtownych burz. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że taka pogoda również nie jest regionalizowana. Najlepiej poszukać długoterminowych prognoz pogody, które są względem siebie mocno skrajne. Dzięki temu uniknie się zawodu.

 

Prawdopodobnie w tym roku szykuje nam się prawdziwa wiosna, która nie będzie przypominała zimy. Dlatego też meteorolodzy przewidują, że zastaniemy w 2017 roku naprawdę ciepłe, a dokładniej upalne lato. Druga wersja prognozy pogody przewiduje, że lato te będzie deszczowe i niestety nie przyniesie aż tak upalnych dni. Taka wersja bierze się z obserwacji zimowej pory roku. Jeśli ta będzie dosyć ciepła i zimowa, to niestety zwiastuje to również deszczowe i umiarkowane lato.

Jedno jest pewne. W chwili obecnej ustalenie precyzyjnej prognozy pogody na lato 2017 jest niemożliwe. Jednak warto śledzić prognozy, które będą pojawiać się już na wiosnę. W ten sposób można jeszcze mieć wpływ na to, w którym regionie spędzimy dość słoneczne wakacje. 

 

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na lato 2017 w Polsce?

theSite na Facebook'u