Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na lipiec 2017?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 13-02-2017 20:00
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 23-02-2017 20:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9305

Popularność: 1034
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 23-02-2017 20:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9305

Pogoda na lipiec 2017

Wydaje się, że pierwsze dni stycznia nie są dobrym momentem na sprawdzanie prognozy na okres lipca tego roku. Jednak, jeśli ktoś zaraz po przyjściu do pracy musi podjąć decyzję jak mają wyglądać urlopy, to warto mieć chociaż pewien obraz prognozy pogody długoterminowej.

Lipiec według synoptyków ma być miesiącem wyjątkowo udanym, aczkolwiek w niektórych regionach może nie brakować różnych niespodzianek. Warto nastawić się przede wszystkim na możliwość wystąpienia bardzo wysokich temperatur.

Średnie wartości mają wynosić nawet 23-24 stopnie Celsjusza. Najwyższych wartości powinniśmy spodziewać się jednak mniej więcej w połowie miesiąca, jak i również pod koniec lipca. Wtedy temperatury będą wynosiły mniej więcej 29-31 stopnie Celsjusza. Aczkolwiek trzeba również wziąć pod uwagę to, że będą one także zróżnicowane regionalnie.

Pozostałe warunki atmosferyczne mogą okazać się w lipcu zdecydowanie bardziej burzliwe, niż w sierpniu. Co prawda całe wakacje mają być stosunkowo suche, ale w pierwszym miesiącu lata nie zabraknie również opadów atmosferycznych jak i również burz.

Prawdopodobnie początek miesiąca będzie nieco chłodniejszy, niż pozostałe dnie w lipcu. Ale warto jeszcze mieć na uwadze to, iż cały czas mamy do czynienia z długoterminowymi prognozami pogody. Nie mówiąc już o tym, że takie spekulacje oczywiście mogą ulec zmianom. Wtedy prognoza będzie konkretniejsza.

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na lipiec 2017?

theSite na Facebook'u