Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka pogoda na sierpień 2017?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 13-02-2017 20:03
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 23-02-2017 20:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9305

Popularność: 1285
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 23-02-2017 20:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9305

Pogoda na sierpień 2017

Sierpień jest miesiącem bardzo chętnie wybieranym przez Polaków na swoje wczasy. Nic dziwnego, jeśli decyduje się na urlop w Polsce, to oczywiście będzie wybierał najcieplejszy miesiąc w roku, a oczywiście przypada on na lipiec oraz sierpień.

Na razie synoptycy, którzy opracowali długoterminową prognozę pogodę, zauważają pewną zależność. Mianowicie temperatury mają być bardzo zbliżone do tych, jakie występowały w 2015 roku. Nie ma co ukrywać, że czeka nas bardzo ciepłe lato, jak i również bez opadów deszczu lub z bardzo znikomą ilością opadów.

Średnie temperatury w sierpniu wynieść mają około 21-23 stopnie Celsjusza. Fala upałów na ten miesiąc prawdopodobnie wystąpi mniej więcej w okolicy pierwszych dniach sierpnia. Wtedy słupki termometrów mają wskazywać mniej więcej 30 stopnie Celsjusza.

Oczywiście takie konkretne dane będziemy mogli odczytywać mniej więcej w lipcu. Wtedy rzeczywiście okaże się, które dni są wyjątkowo trafne na urlop, a które powinno się jednak ominąć. Meteorolodzy z pewnością wskażą nam przede wszystkim to, że w sierpniu temperatury nie będą spadać poniżej 20 stopni Celsjusza, nawet jeśli będą to ostatnie dni miesiąca, które określane są mianem babiego lata.

Sytuacja pogodowa zawsze będzie się klarowała jeszcze bardziej z każdym kolejnym dniem. W związku z tym nie ma co ukrywać, że lepiej jest sprawdzać częste aktualizacje pogody, niż opierać się jedynie na prognozie długoterminowej. 

 

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na sierpień 2017?

theSite na Facebook'u