Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka prognoza pogody na Wigilię 2017?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-11-2017 22:14
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Popularność: 1330
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Prognoza pogody na Wigilię 2017 roku

  • Wigilia w 2017 roku zbliża się coraz większymi krokami, nadejdzie przecież już za nieco ponad 2 miesiące. Wiele osób zastanawia się, jaka pogoda ma wtedy panować wedle zapowiedzi synoptyków. Poprzednie lata przyzwyczajały nas do śniegu i mrozu podczas świąt, ale czy będzie tak również w 2017 roku? Będziemy mogli rozczarować się pogodą, ponieważ ocieplający się klimat nieco zmieni naszą aurę, a jak na razie nie potrafimy skutecznie walczyć z globalnym ociepleniem.

Centrum kraju

  • W centralnej Polsce w dniu 24 grudnia na termometrach ma się pojawiać 5 stopni ciepła. Cały dzień będzie pochmurnie i bez przejaśnień słońca, a więc aura nie będzie zbyt korzystna i ogólnie raczej nie wzbudzi to naszego zadowolenia. Niestety, trzeba będzie przygotować się również na możliwość występowania opadów deszczu, które z pewnością popsują pogodę. Wieczorem i nocą temperatura powietrza spadnie i pojawi się 1 stopień mrozu.

Południe kraju

  • Na południu naszego kraju w Wigilię pojawi się nawet 6 stopni Celsjusza. Będzie ciepło, jednak mimo tego aura nie będzie zbyt korzystna z racji sporego zachmurzenia pojawiającego się na niebie. W tym regionie synoptycy nie prognozują jednak występowania opadów deszczu i przynajmniej tyle pocieszenia względem pogody, która zapanuje. Wieczorem i nocą temperatura powietrza ma natomiast wynosić 1 stopień ciepła.

Północ kraju

  • Na północy kraju w Wigilię pogoda chyba nie będzie taka, jakbyśmy tego oczekiwali po początku zimy. Mimo że w dzień pojawi się wtedy 5 stopni ciepła, to wystąpi duże zachmurzenie nieba i dodatkowo cały dzień ma padać rzęsisty deszcz. Taka aura bardziej będzie wyglądała na pełnię jesieni, niż rozpoczynającą się właśnie zimę. Wieczorem i nocą temperatura powietrza obniży się natomiast do 1 stopnia poniżej zera.

Podsumowanie

 

  • Jak widać, w całym kraju tegoroczna Wigilia zapowiadana jest bardzo ciepłym dniem, na pewno nie pojawi się wtedy mróz i śnieg, czego wiele osób oczekuje. Taka pogoda panowała bowiem w Polsce od lat i jesteśmy przyzwyczajeni do śnieżnych i mroźnych świąt. Możliwe, że taka aura będzie panowała tylko w polskich górach, więc jeśli ktoś oczekuje prawdziwie zimowej pogody w Boże Narodzenie to powinien wyjechać właśnie w ten region. Gdzie indziej śniegu i mrozu będzie brakowało, ku naszemu niezadowoleniu.

  •  

  •  

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka prognoza pogody na Wigilię 2017?

theSite na Facebook'u