Strona thesite.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Zapytaj
60
Szukaj w theSite:

Jaka temperatura w lutym 2018?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-11-2017 22:23
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Kos)
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Popularność: 1210
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 20-11-2017 23:31
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kos
Adres: Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 9329

Jaka temperatura w lutym 2018 roku?

  • Luty jest jednym z najchłodniejszych zimowych miesięcy i w przyszłym roku również ma tak być, chociaż cała zima zapowiadana jest przez synoptyków bardzo ciepłym okresem. Sprawdźmy jednak, jaka dokładnie aura zapowiadana jest na ten okres według prognoz pogody.

  • Luty obok stycznia ma być najchłodniejszym miesiącem nadchodzącej zimy. Mimo tego nie możemy się spodziewać, że zima przyniesie nam ogromne mrozy i dużą ilość śniegu, ponieważ tak nie będzie. Sam początek lutego w całym kraju ma przynosić temperaturę powietrza wynoszącą od 1 do -3 stopni Celsjusza. W tym okresie sporo dni zapowiada się pogodnie i przyjemnie, z niewielkim zachmurzeniem które nie odbije się niekorzystnie na odczuwalnej pogodzie. W tym okresie wieczorami i nocami temperatura powietrza będzie niska, wynosząc od -4 do -7 stopni Celsjusza.

  • W połowie miesiąca nadal będzie chłodno i aura będzie jeszcze w pełni zimowa. W omawianym okresie w całym kraju na termometrach będzie się pojawiała temperatura powietrza wynosząca od -1 do 0 stopnia Celsjusza, a wiec powoli zacznie się ocieplać. Synoptycy zapowiadają w tym czasie nadal sporo słońca, które będzie ocieplało nam odczuwalną temperaturę powietrza. Chłodno będzie jeszcze wieczorami i nocami, kiedy na termometrze pojawi się od -6 do -3 stopni Celsjusza.

  • Na koniec warto przyjrzeć się pogodzie zapowiadanej przez synoptyków na sam schyłek miesiąca. Po 20 dniu lutego temperatura powietrza w dzień będzie wynosiła w całym kraju od -2 do nawet 7 stopni na plusie ! Jak widać w całym kraju ostatnie dni lutego przyniosą prawie że wiosenną i bardzo przyjemną aurę. Wieczorami i nocami temperatura powietrza ma wynosić od -5 do 0 stopni Celsjusza.

 

  • Warto wspomnieć, że w okresie całego lutego synoptycy zapowiadają obfite opady śniegu w całym kraju. Na pewno będą zadowoleni narciarze, chociaż cała tegoroczna zima będzie krótka i raczej bez pogodowych rewelacji. Nie będzie wcale tak zimno, jak o tej porze roku mogłoby być i pamiętamy, że w lutym w wielu poprzednich latach potrafiły nadchodzić prawdziwe mrozy, przynoszące naprawdę srogą aurę. W marcu na pewno będzie już ciepło i pogoda przyniesie nam pierwsze wiosenne roztopy, a więc luty jest ostatnią szansą na skorzystanie z w pełni zimowej pogody.

  •  

  •  

Pogoda na luty 2016

Pogoda na luty 2016: Sprawdź pogodę na luty 2016. Więcej

Pogoda na marzec 2016

Sprawdź pogodę na marzec 2016 roku. Więcej

Pogoda na lato 2016

Pogoda na lato 2016

Lato 2016: Próbując przewidzieć prognozę pogody z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem, można porównać taką czynność nieco do wróżenia z fusów.
Aerobiczna 6 Weidera

Aerobiczna 6 Weidera

Sposób na umięśniony brzuch: Aerobiczna 6 Weidera składa się z 6 ćwiczeń aerobowych, mających na celu poprawienie rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha..
Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?: Żeby stworzyć stronę internetową, najpierw potrzebny będzie Ci pomysł. Skoro to ma być strona o charakterze zarobkowym masz dwa wyjścia:.
Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Ćwiczenia na klatkę piersiową: Dobrze rozbudowana klatka piersiowa jest nie tylko dowodem dużej siły, ale ochrania też nasze serce i płuca...
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka temperatura w lutym 2018?

theSite na Facebook'u